Meghívó közgyűlésre

Tisztelt Tagok!

A Dobozi Lovas Egyesület a vírushelyzetre való tekintettel online formában tartja meg éves közgyűlését, melyre szeretettel meghívunk 2022. január 20. csütörtökön 19:00 órától.

Az online forma a Google Meet segítségével lesz megtartva. Erre a linkre kattintva kapcsolódhat be a megbeszélésbe a(z) Google Meet appal: https://meet.google.com/xba-xjcc-xnc Vagy nyissa meg a(z) Meet alkalmazást, és adja meg ezt a kódot: xba-xjcc-xnc

Egyesület neve: Dobozi Lovas Egyesület
Egyesület székhelye: 5624 Doboz, Rákóczi utca 27.

Közgyűlés ideje: 2022. Január 20. csütörtökön 19:00 órától online a Google Meet alkalmazáson keresztül.

Javasolt napirendi pontok:

1. 2021. év értékelése és beszámolója
  2. 2021. év költségvetése
  3. Telephelyek bejegyzési kérelmének megvitatása és a telephelyek használati megállapodásának ismertetése
  4. Alapszabály módosítás (a jelenlegi Alapszabály kiegészítését mindenkinek mellékelten megküldöm, kérek visszajelzést a beérkezésről és az olvashatóságról)

A közgyűlés határozatképtelensége esetére a megismételt közgyűlés szintén online lesz megtartva 2022. Január 24-én 19:00 órai kezdettel.
Felhívom a Tagok figyelmét, hogy a megismételt közgyűlés az eredeti napirendi pontok tekintetében a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes lesz (mivel azt az eredeti időpontot legalább három és legfeljebb tizenöt nappal követő időpontra hívjuk össze).