Oktatók, segítők

Pécsi Krisztina (lovasoktató)

A lovakat itt Dobozon szerette meg 1994-ben első lovastáborában. Azóta ezek a nemes állatok töltik ki gondolatainak nagy részét. Lovasoktatói bizonyítványát 1999. szeptember 13-án szerezte, melyhez a díjugrató szakági akkreditációt 2014. november 26-án teljesítette. Párjával, Komlósi Ferenccel együtt szeretnék, ha minél több gyermeknek sikerülne megmutatni az állatok szeretetét, és megszerettetni a lovaglás örömeit.

Komlósi Ferenc (segítő)

Kíváncsian és érdeklődve tapsztalja és gyakorolja a lovas élet nehézségeit és örömeit. Nagy hatással volt rá párja lovas múltja és szeretete. Párjával, Pécsi Krisztinával közösen próbálják Dobozon továbbadni a lovak szeretetét és a velük való bánásmódot. Bátran fordulhatnak hozzá kicsik és nagyok egyaránt. Tudásának megfelelően mindenkinek próbál segíteni.